0

طراح و تولید کننده انواع تابلوهای ثابت و روان، مولتی استایل و ...

تابلوسازی در ایران و جهان

تابلوسازی در ایران :


تابلوسازی در ایران یکی از روش های قدیمی برای معرفی برند تجاری است که شروع استفاده از آن در ایران به دهه 40 شمسی برمی گردد .

تابلوهای قدیمی در ایران در حد یک نوشته خطاطی شده و یا چاپ شده بر روی چوب ، پارچه ، برگه و شیشه بود اما به مرور زمان و با ورود دستگاه های پیشرفته مثل دستگاه برش لیزری ، امکان برش و ساخت انواع حروف برجسته فراهم شد و تابلوسازها توانستند تابلوهایی با جلوه بصری زیبا طراحی و پیاده سازی کنند .


تبلیغات از طریق ساخت تابلوهای تبلیغاتی در ایران از دهه چهلم شمسی مطرح شد و صاحبین مشاغل برآن شدند که به نوعی افراد را از نوع کسب و کار خود آگاه نمایند ، بنابراین تبلیغات خود را به طریق مختلف بر روی متریالهایی نظیر چوب ، پارچه ، کاغذ و سنگ حک نموده و در معرض دید عموم قرار دادند . تابلو فلکسی جزء اولین تابلوهای چاپی در ایران و تابلو نئون جزء اولین تابلوهای حروف برجسته محسوب می شوند . از زمانی که حروف پلاستیکی روی کار آمدند امکان نورپردازی برای تابلوهای تبلیغاتی فراهم شد .تابلوسازی در جهان :


تابلوسازی یکی از قدیمی ترین و رایج ترین روش های تبلیغاتی است که قدمتی دیرینه دارد و ابزارهای ابتدایی برای درج تبلیغات توسط مصریان مورد استفاده قرار گرفتند .

در ابتدا مصریان با طراحی بر روی کوزه ها دست به تبلیغات زدند و توانستند با استفاده ازعلامت ها و نشانه ها ، یک ارتباط و تبادل دو طرفه برقرار کنند  . سپس با صنعت چاپ که توسط گوتنبرگ آلمانی مطرح شد ، تبلیغات از طریق ساخت تابلو رشد خود را آغاز کرد  .

همگام با رشد جمعیت و توسعه کسب و کارها و حرکت به سوی دنیای صنعتی و مدرنیته تمام کسب و کارها دچار تحولات عظیمی شدند .

با ابداع ماشین های چاپ و حرکت دنیا به سوی صنعتی شدن صاحبین کسب و کار من جمله مغازه داران و رستوران ها اقدام به ساخت تابلوهای تبلیغاتی نمودند و آن تابلوها را معرض دید عموم قرار دادند به این طریق تابلو سازی در بین مردم رواج یافت و با ظهور صنعت لیتوگرافی تحولی نوین در دنیای تابلوسازی پدید آمد و گام های بلندی در ساخت تابلوهای تبلیغاتی برداشته شد و تابلوها به شکلی زیباتر و مدرن تر ساخته و نصب شدند .

گروه تابلوسازی مجید در شیراز افتخار این را دارد که با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا بهترین خدمات تابلوسازی را در شیراز و جنوب کشور به هم میهنان عزیز ارائه دهد 


جهت مشاوره رایگان و سفارش تابلو های تبلیغاتی خود میتوانید از طریقفرم تماس با مااقدام کنید و یا اینکه با شماره های زیر در ساعات اداری تماس بگیرید :


09177006355 مجید سلیمانی(مدیر عامل)
09175906355 فاطمه جعفریان (مدیر فروش)


اگر تابلوساز در شیراز هستید جای شما در    لیست تابلوسازان شیراز   خالیست
برای درج اطلاعات خود در لیست تابلوسازان معتبر شیراز از طریق این فرم اطلاعات خود را ارسال کنید.


منبع: تابلوسازی در ایران و جهان 

ارسال نظر
تمامی حقوق برای تابلوساز مجید محفوظ میباشد. طراحی توسط گروه برنامه نویسی ADVB